Ние сме компатибилни со сите марки на возила со приклучок

 • Наш партнер
 • Наш партнер
 • Наш партнер
 • Наш партнер
 • Наш партнер
 • Наш партнер
 • Наш партнер
 • Наш партнер
 • Наш партнер
 • Наш партнер
 • Наш партнер
 • Наш партнер

Нашите решенија

Добредојдовте во MIDA Group

Shanghai Mida EV Power Co., Ltd. е високотехнолошки производител на опрема за полнење на електрични возила со нова енергија, како професионален производител на EVSE, MIDA Group се фокусира на обезбедување на клиентите професионална опрема за полнење што е побезбедна, поефикасна и постабилна.Производите за EV на MIDA се ориентирани кон домашните и комерцијалните пазари во полето за полнење EV.вклучувајќи ги сите видови EV конектор и приклучоци за полначи за EV, кабли за полнење EV, пренослив EV полнач, EV адаптер, CCS Combo 2 конектор и влезови, CCS Combo 1 конектор , CHAdeMO приклучок, Станица за полнење на паметни возила на ѕид, станица за полнач DC, модул за полнач за EV и додатоци за EV.Сите наши производи го добиваат сертификатот CE, TUV и UL.MIDA Group има богато искуство во индустријата, ги цени повратните информации од секој клиент и постојано е посветена на проширување на функциите на производот и подобрување на перформансите на производот.Достапни се услугите OEM и ODM.Нашите производи се популарни во Европа, Америка, Азија итн. Во моментов, Mida Group обрнува внимание на развојот на нова енергетска автомобилска индустрија.Решивме да станеме лидер и иноватор во индустријата.

 • Следете не:
 • Фејсбук (3)
 • линкедин (1)
 • Твитер (1)
 • youtube
 • Инстаграм (3)

Оставете ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја