Ne jemi të pajtueshëm me të gjitha markat e automjeteve plug-in

 • Our Partner
 • Our Partner
 • Our Partner
 • Our Partner
 • Our Partner
 • Our Partner
 • Our Partner
 • Our Partner
 • Our Partner
 • Our Partner
 • Our Partner
 • Our Partner

Mirësevini në Grupin MIDA

Shanghai Mida EV Power Co, Ltd është një prodhues i teknologjisë së lartë të Pajisjeve të Ngarkimit të Energjisë Elektrike të Energjisë së Re, Si prodhues profesionist i EVSE, MIDA Group përqendrohet në sigurimin e klientëve me pajisje profesionale të karikimit që janë më të sigurta, më efikase dhe më të qëndrueshme. Produktet EV të MIDA janë të orientuara në tregjet shtëpiake dhe komerciale në fushën e karikimit të EV. Duke përfshirë të gjitha llojet e lidhësve EV dhe bazave të karikuesve EV, Kabllot e karikimit EV, Karikues portativ EV, Përshtatës EV, Lidhës & hyrje CCS Combo 2, Lidhës CCS Combo 1 , Priza CHAdeMO, Stacioni i karikimit të montuar në mur, Stacioni i ngarkuesit DC, Moudle i karikuesit EV dhe Aksesorët EV. Të gjitha produktet tona marrin Çertifikatën CE, TUV dhe UL. Grupi MIDA ka një përvojë të pasur në industri, vlerëson reagimet nga çdo klient dhe është vazhdimisht i angazhuar për zgjerimin e funksioneve të produktit dhe përmirësimin e performancës së produktit. Shërbimet OEM dhe ODM janë në dispozicion. Produktet tona janë të njohura në Evropë, Amerikë, Azi etj. Aktualisht, Mida Group i kushton vëmendje zhvillimit të industrisë së re të energjisë auto-motive. Ne vendosëm të bëheshim udhëheqës dhe novator të industrisë.

 • Na ndiq:
 • facebook
 • linkedin
 • twitter
 • youtube
 • instagram

Lini mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni