Markat e automjeteve elektrike

123232

Çfarë mund të jetë më e lehtë sesa zgjedhja e një stacioni karikimi duke qenë në gjendje të zgjidhni modelin tuaj të makinës elektrike ose hibride? Grupi MIDA tashmë ka bërë punën paraprake për ju. Thjesht zgjidhni markën tuaj dhe llojin e EV në këto faqe dhe tashmë do të shihni stacionet e karikimit të përshtatshme për makinën tuaj.

MIDA Group ka të gjitha stacionet e karikimit dhe ngarkuesit e murit që janë zgjedhja e duhur për markën tuaj të makinave elektrike në magazinë dhe: për një çmim të ulët! E njëjta vlen edhe për kabllot e përshtatshëm të karikimit për makinën tuaj, ku gjithashtu mund të filtroni sipas markës dhe modelit të makinës elektrike ose hibride.

Pika karikimi për të gjitha markat e makinave elektrike Nën secilën markë të makinës do të gjeni modele të ndryshme të versioneve elektrike. MIDA Group ofron stacione karikimi për të gjitha markat e makinave hibride dhe elektrike, si: Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroën, DS, Fiat, Fisker, Ford, Hyundai, Jaguar, KIA, Landrover, Mercedes-Benz, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Smart, Tesla, Toyota, Volkswagen dhe Volvo. Të gjitha modelet kanë një shpjegim në lidhje me Tipin 1 dhe 2, dhe për opsionet e karikimit me 16A / 32A përmes 1, 2 ose 3 fazash, përveç të gjitha informacioneve të tjera për të bërë blerjen më të mirë!

Ne jemi të pajtueshëm me të gjitha markat e automjeteve plug-in

laadstation-audi

Audi

laadstation-bmw

BMW

laadstation-chevrolet

Chevrolet

laadstation-chrysler

Chrysler

laadstation-citroen

Citroën

laadstation-ds

DS

laadstation-fiat

Fiat

laadstation-fisker

Fisker

laadstation-ford

Ford

laadstation-honda

Honda

laadstation-hyundai

Hyundai

laadstation-jaguar

Jaguar

laadstation-kia

Kia

laadstation-land-rover

Land Rover

laadstation-mazda

Mazda

laadstation-mercedes-benz

Mercedes-Benz

laadstation-mg

MG

laadstation-mini

Mini

laadstation-mitsubishi

Mitsubishi

laadstation-nissan

Nissan

laadstation-opel

Opel

laadstation-peugeot

Peugeot

laadstation-polestar

Polestar

laadstation-porsche

Porsche

laadstation-renault

Renault

laadstation-seat

SEAT

laadstation-skoda

Skoda

laadstation-smart

I zgjuar

laadstation-tesla

Tesla

laadstation-toyota

Toyota

laadstation-volkswagen

Volkswagen

laadstation-volvo

Volvo

Armë ngarkuese AC dhe armë ngarkuese DC për bateri të automjeteve elektrike

3232

  • Na ndiq:
  • facebook
  • linkedin
  • twitter
  • youtube
  • instagram

Lini mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni