Përshtatës amerikan 150A CCS2 në CCS1 Përshtatës i ngarkuesit të shpejtë për stacionin e ngarkimit të automjeteve elektrike

Përshkrim i shkurtër:

Artikulli: Përshtatës 150A CCS 2 në CCS 1 EV
Priza CCS Combo 2 në Konvertues në CCS Combo 1
Nëse automjeti juaj elektrik ka hyrjen standarde evropiane CCS Combo 2 për karikim të shpejtë DC dhe dëshironi të përdorni ngarkues të shpejtë DC në SHBA, Kore ose Tajvan, atëherë ky përshtatës është për ju! Ky përshtatës i qëndrueshëm ju lejon të ngarkoni automjetin tuaj CCS Combo 2 me shpejtësi të plotë në të gjitha stacionet e karikuesve të shpejtë CCS Combo 1. Përshtatës 200A CCS Combo 2 në Combo 1

 • Çmimi FOB: 0,5 dollarë amerikanë - 9,999 / Copë
 • Min. Sasia e porosisë: 100 Copë/Copë
 • Aftësia e Furnizimit: 10000 Copë/Copë në Muaj
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Dimensionet e hollësishme

  Karakteristikat
  1. Në përputhje me standardet IEC 62196-3: 2014
  2. Pamje e bukur design dizajn ergonomik i mbajtur në dorë. Prizë e lehtë
  Vetitë mekanike
  1. Jeta mekanike: lidheni/tërhiqeni pa ngarkesë > 10000 herë
  Performanca elektrike
  1. Rryma nominale : 150A
  2. Tensioni i funksionimit : 1000V DC
  3. Rezistenca e izolimit : > 5MΩ (DC500V
  4. Rritja e temperaturës terminale : K 50K
  5. Tensioni i qëndrueshëm : 2000V AC/1min
  6. Rezistenca e Kontaktit : 0.5mΩ Maks
  Materialet e Aplikuara
  1. Materiali i rastit: Termoplastik
  2. Terminali oy Aliazh bakri, sipërfaqe e kromuar me argjend
  3. Bërthama e brendshme: Termoplastike
  3. Performanca e shkëlqyer e mbrojtjes, shkalla e mbrojtjes IP54 (gjendja e punës)
  Performanca mjedisore
  1. Temperatura e funksionimit: -30 ° C ~+50 ° C

  Zgjedhja e modelit dhe instalimet elektrike standarde

  Model Vlerësuarat aktuale Specifikimi i kabllit
  35125 150A 1AWG*2C+6AWG*1C+20AWG*6C


 • I mëparshëm:
 • Tjetra:

 • Lini mesazhin tuaj:

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
  • Na ndiq:
  • facebook
  • linkedin
  • twitter
  • youtube
  • instagram

  Lini mesazhin tuaj:

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni